Contact

Contact

Bezoekadres:
Sportpark "De Notenboom"
Notenboomstraat
6685AK Haalderen
Telefoon: 0481-461702

Postadres:
J.Vermasen
Huchtstraat 35
6685AE Haalderen
E-mail adres: secretaris@havohaalderen.nl 
Telefoon: 0481-465621

Wie is Wie

Hoofdbestuur    
Functie Naam E-Mail adres
Voorzitter vacant voorzitter@havohaalderen.nl
Secretaris (interim voorzitter) John Vermasen secretaris@havohaalderen.nl
Penningmeester vacant penningmeester@havohaalderen.nl
Ledenadministratie Ben van Moerkerk ledenadministratie@havohaalderen.nl
Wedstrijdsecretaris Ben Weideveld wedstrijdsecretaris@havohaalderen.nl
Bestuurslid (velden en kleedkamers) Hans Rikken veldbeheer@havohaalderen.nl
Bestuurslid (sponsoring) Harold Paul sponsoring@havohaalderen.nl
     
Technische Commissie Jeugd    
Functie Naam E-Mail adres
Coördinator JO13-JO16 Marc Kerstens tcjeugd@havohaalderen.nl
Coördinator Mini's - JO12 Domien Stoffels tcjeugd@havohaalderen.nl
Technische ondersteuning/advies Gunther Mulder tcjeugd@havohaalderen.nl
TC Verantwoordelijke Hoofdbestuur Ben Weideveld wedstrijdsecretaris@havohaalderen.nl
Lid Technische-Commissie Nick Trommelen tcjeugd@havohaalderen.nl
     
Werkgroep Communicatie    
Functie Naam E-Mail adres
Bestuurslid communicatie John Vermasen secretaris@havohaalderen.nl
Medewerker Communicatie Domien Stoffels communicatie@havohaalderen.nl
Medewerker Communicatie Hans Basten
Medewerker Communicatie Sjaak Mathijssen
     
Diverse afdelingen    
Functie Naam E-Mail adres
Activiteiten-Commissie Jeugd Natascha Brands acjeugd@havohaalderen.nl
Kantine Beheer Jos Derksen  
Coördinator Kantine Ramona Penraat kantine@havohaalderen.nl

 

Onderstaand formulier kan gebruikt worden om in contact te treden met de respectievelijke afdeling binnen onze vereniging:


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!